فارسی فیدز آخرین اخبار خبر روز فارسی

پایگاه خبری آخرین اخبار فارسی وب سایت خبری

امروز سه شنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار :

پرشین فیدز چگونه کار می کند ؟

در پرشین فیدز همه چیز بوسیله ربات های جستجوگر خبر دریافت و نمایش داده می شود این بدان معناست که پرشین فیدز یک جستجوگر و موتور هوشمند خبری است که بصورت خودکار ده ها هزار خبر را روزانه از سایت های خبری دریافت می کند و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین روش های هوش مصنوعی خبر ها را طبقه بندی کرده، و خبرهای مرتبط را در سایت های خبری شناسایی می کند.
پرشین فیدز در ایران فعالیت می کند و ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران است. تنها امکان پوشش سایت های خبری وجود دارد، که مورد تایید جمهوری اسلامی ایران باشند.
«پرشین فیدز» وابسته به هیچ حزب و گروه سیاسی نیست.هیچگونه خبری توسط پرشین فیدز ایجاد نمی شود و متن خبرهای دریافتی به هیچ عنوان عوض نمی گردند.
امکان هیچ دخالتی انسانی در دریافت، طبقه بندی، پردازش و چینش اخبار وجود ندارد. به عنوان مثال جدیدترین خبرهای داغ که در صفحات اصلی سایت نمایش داده می شوند با استفاده از الگوریتم های مختلف شناسایی و اولویت بندی شده و به کاربران نمایش داده می شوند. سایت «پرشین فیدز» به کاربران کمک می کند تا از بین دها سایت خبری و ده ها هزار خبر، خبرهای مورد علاقه خود را در زمان کمتری و براحتی بیابند. کاربران برای مشاهده متن کامل خبرها به سایت منتشر کننده خبر هدایت می شوند.
"پرشین فیدز" هیچگونه مسئولیتی در قبال متن خبرها ندارد