فارسی فیدز آخرین اخبار خبر روز فارسی

پایگاه خبری آخرین اخبار فارسی وب سایت خبری

امروز سه شنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار :

پرشین فیدز ، جستجوگر خبرهای فارسی زبان

با توجه به افزایش سایت های خبری و علاقه کاربران ایرانی به آنها، جستجوگر «پرشین فیدز» با هدف آسان شدن دسترسی کاربران به محتوای مفید سایت های خبری در تاریخ 11 دیماه 1392 راه اندازی شده است
«پرشین فیدز» یک جستجوگر و موتور هوشمند خبری است که بصورت خودکار ده ها هزار خبر را روزانه از سایت های خبری دریافت می کند و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین روش های هوش مصنوعی خبر ها را طبقه بندی کرده، و خبرهای مرتبط را در سایت های خبری شناسایی می کند.
«پرشین فیدز» یک Feed Reader نیست و برای دریافت اخبار به فناوری RSS وابسته نمی باشد.
یکی از مهمترین اصول اولیه پرشین فیدز توجه به نیاز کاربران است. هبچ کدام از بخش هایی که در پرشین فیدز وجود دارند، بدون نظرات و ایده های کاربران به شکل فعلی بوجود نمی آمدند. ما به نظرات و ایده های کاربران بسیار احترام می گزاریم و به همه آنها به دقت گوش می دهیم.
«پرشین فیدز» وابسته به هیچ حزب و گروه سیاسی نیست.هیچگونه خبری توسط پرشین فیدز ایجاد نمی شود و متن خبرهای دریافتی به هیچ عنوان عوض نمی گردند.امکان هیچ دخالتی انسانی در دریافت، طبقه بندی، پردازش و چینش اخبار وجود ندارد. به عنوان مثال جدیدترین خبرهای داغ که در صفحات اصلی سایت نمایش داده می شوند با استفاده از الگوریتم های مختلف شناسایی و اولویت بندی شده و به کاربران نمایش داده می شوند.
سایت «پرشین فیدز» به کاربران کمک می کند تا از بین دها سایت خبری و ده ها هزار خبر، خبرهای مورد علاقه خود را در زمان کمتری و براحتی بیابند. کاربران برای مشاهده متن کامل خبرها به سایت منتشر کننده خبر هدایت می شوند و این کار باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت های خبری و همچنین افزایش رتبه آنها در مقایسه با سایر سایت ها می شود.
معیارهایی که برای انتخاب سایت های خبری تحت پوشش در نظر گرفته می شوند، عبارتند از: تعداد خبرهای تولیدی اصلی توسط خود سایت تعداد خبرنگاران و موضوعات تحت پوشش تعداد بازدیدکنندگان سایت و کاربران علاقه مند به موضوعات منتشر شده در سایت امکان فنی فهرست نویسی جستجوگر از سایت خبری تولید خبرهای تخصصی در زمینه ای خاص
کاربران می توانند آدرس سایت های خبری را جهت بررسی به آدرس info@persianfeeds.com ارسال نمایند.
بخشی از سایر امکانات جستجوگر «پرشین فیدز» عبارتند از: ارسال خبرنامه های موضوعی بر روی ایمیل کاربران بصورت روزانه. (کاربران می توانند مهمترین خبرهای ۲۴ ساعت گذشته در موضوعات مختلف مانند: سیاسی، اقتصادی، ... را بر روی ایمیل خود دریافت کنند) خبرنامه های سفارشی بر اساس عبارت های مشخص که بر روی ایمیل کاربران بصورت روزانه فرستاده می شوند. (کاربران می توانند عبارت های خاصی را مشخص کنند و جدیدترین خبرهایی که آن عبارت را دارند، برای آنها ایمیل شود) تفکیک جغرافیایی و نمایش خبرهای ایران بر اساس استان، شهرستان و شهرها نمایش جدیدترین تغییرات نرخ ارز در بانک مرکزی و بازار جستجوی پیشرفته و دقیق بر روی اخبار سایت های خبری نمایش اطلاعات چند رسانه ای مانند صوت و ویدیو نمایش آخرین اطلاعات آب و هوای برخی از شهرهای مهم ایران
برنامه های آینده جستجوگر پرشین فیدز: پوشش بیشتر سایت های خبری فارسی کمک به وبلاگ ها، سایت ها و سازمان در دسترسی به جدیدترین خبرها بر روی سایت های خود امکان مشارکت اجتماعی کاربران با جستجوگر پرشین فیدز و صدها تغییر و امکانات کوچک و بزرگی که به امید خداوند در نظر داریم در آینده ای نه چندان دور در اختیار کاربران قرار دهیم.